Ermikles odszedł

Ermikles

Z miesięcznym opóźnieniem dotarła do nas ta smutna wieść. Oto Ermikles, nasz brat w wierze, towarzysz walki, bezkompromisowy i odważny myślą pisarz zakończył swą ziemską wędrówkę, i pod opieką umiłowanego przez siebie Hermesa udał się do cienistych krain. Miejmy nadzieję, że Bogowie Olimpu obdarzą swego pierwszego chyba przybyłego z kraju Polan czciciela odpoczynkiem na elizejskich polach. Nam zaś zostaje obowiązek zachowania w pamięci jego i jego tekstów. 

Z przykrością informuję, że w dniu 14 października zmarł w wieku zaledwie 41 lat Wojciech Rudny, mieszkaniec Kielc, jeden z najpłodniejszych publicystów Racjonalisty. Z wykształcenia pedagog i historyk. Wydawca i niezależny publicysta.
  Doszło do zatrzymania akcji serca w wyniku ostrego zapalenia mięśnia sercowego. Pomimo reanimacji niestety nie odzyskał już przytomności. 2 tygodnie leżał w szpitalu wspomagany oddechowo jak i krążeniowo. Odszedł za wcześnie nie dokończywszy wielu ważnych dla niego spraw. (informacja za serwisem racjonalista

 

 


Jego blog osobisty

http://epafroditos.blogspot.com/

W serwisie pantheion
Wybrane teksty z serwisu racjonalista

Pełna lista

 

3 thoughts on “Ermikles odszedł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Archiwa

W ostatnich 7 dniach


12
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics